Helping The others Realize The Advantages Of گل جعبه اب

مهم نیست که در کجای دنیا هستیم ، مهم این است که در چه جهتی حرکت می کنیم. (( الیور نتل هملز))

برای جلسه و ملاقات تان برنامه ریزی و دستورالعمل دقیقی داشته باشید. این دستورالعمل را روی برگه ی آرم دار شرکت خودتان بنویسید. در قسمت بالای برگه نیز نام و مشخصات مشتری و زمان ملاقات را یادداشت کنید.

وقتی به اعتراض جواب می دهید ، اغلب می توانید بلافاصله پیشنهاد قطعی کردن فروش را بدهید مثلاً می توانید بپرسید : آیا این کالا را این هفته می خواهید یا هفته بعد؟

اینکه به روش های مختلف سعی کنیم اعتبار و حسن شهرت کسب کنیم. هرچقدر هم که برای فروش موفق تلاش کنید، باز هم بدون اعتبار و حسن شهرت نمیتوانید به فروش ایده آلتان نزدیک شوید. این حسن شهرت، احساس خوشایندی است همراه با اعتماد و اطمینان در مشتری شما و پشتوانه ای است برای اینکه مشتریان شما با تکیه بر آن بتوانند بدون هیچ دغدغه و نگرانی و ترسی، هزینه ی خرید محصول قابل اطمینان و معتبر شما را بپردازند و شما را صاحب درآمد و پول بیشتر کنند.

(۴) مشتری باید به شما ایمان داشته باشد و اعتماد کند. باید ارتباط موثری میان شما و او برقرار باشد.

(۱) مشتری بالقوه سریع حرف زدن را شروع می کند و بشاش تر و گشاده رو تر از قبل به نظر می رسد.

اگر مشتری نظر مساعدی داشت و برای خرید چراغ سبز نشان داد، لبخندی بزنید و از او دعوت کنید برای سفارش و خرید محصول تان اقدام کند.

هنری فورد میگوید: بیش از آنچه که دیگران از شما انتظار دارند به دنبال استانداردهای سطح بالا برای بهتر شدن باشید.

Artisan glass blower @glashyttachristiansvensson creating unique glass bottles for #ledesignerclandestin  #exclusivegift  #luxurygiftforhim  #luxurygiftforher  #luxurybox 

#giftbox  #giftshop  #makeupshop  #makeupideas  #giftideasforher  #thoughtfulgifts  #easymakeup  #lipstickqueen  #perfectred  #glamour  #glamourbox  #luxuryitems  #luxurious  #luxurybox  #model  #perfectbrand  #pickoftheday  #boxoffun  #truecolour 

همه ی ما از تأثیر برخورد گرم و دوستانه در روابط خود با خبریم. این قانون در مورد ارتباط با مشتری هم برقرار است.

آنها برای ما و نیازها و خواسته هایمان ارزش قائل هستند، احساس خوب پیدا میکنیم. در حالی که، وقتی مورد بی توجهی قرار میگیریم، مثل کودکی می شویم که website مورد بی مهری و بی توجهی پدر و مادر خود قرار گرفته است. مضطرب می شویم و احساس ناامنی می کنیم.

چه منافعی ممکن است مشتری را به خرید کالای شما ترغیب کند؟

در آگهی های تجاری خود این نکته ی جالب را عنوان میکند که: تا به حال کسی بخاطر خرید از

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *